TUNCELİ TSO DAN MAZGİRT BELEDİYE BAŞKANINA VE KAYMAKAMINA ZİYARET

thumb

TUNCELİ TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI YUSUF CENGİZ VE GENEL SEKRETERİ VELİ GÜNGÖRMÜŞ ÖNCE 2014 YEREL SEÇİMLERİNİN ARDINDAN TEKRAR GÖREVE GELEN MAZGİRT BELEDİYE BAŞKANI TEKİN TÜRKEL’ İ ZİYARET ETTİ. TÜRKEL MAZGİRT İN TUNCELİNİN EN YOKSUL İLÇESİ OLDUKLARINI VE YÖNETİMİN DE ZORLUK İÇERSİNDE YÜRÜTÜLDÜĞÜNÜ BELİRTTİ. AYLIK GELİRLERİNİN SADECE İŞÇİ GİDERLERİNİ BİLE KARŞILAMADIĞI BİR BELEDİYEDE HALKIMIZA HİZMET ETMEYE ÇALIŞIYORUZ. TABİ Kİ BURDA ÇALIŞAN İŞÇİLERİMİZİN DE ÖZVERİSİNİ GÖZ ARDI ETMEMEK GEREK.

KENDİ MAAŞLARINI BİLE BELEDİYEYE DESTEK İÇİN KULLANAN YÖNETİMİN VE MAAŞLARINI ALAMADAN ANCAK HİZMETTEN ÖDÜN VERMEDEN VE GAYRETLE ÇALIŞAN İŞÇİLERİN OLDUĞU SOSYALİST BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HİZMET EDİYORUZ. BU YOKLUK İÇERSİNDE İLÇEMİZE KÜTÜPHANE YAPTIK, KADINLARIMIZIN RAHAT SPOR YAPMALARI İÇİN KONDİSYON PARKI KURDUK. ŞU AN İHTİYACIMIZ OLAN SADECE JENARATÖR VE TOPLU TAŞIMA ARACI. ONUDA İNŞALLAH KARDEŞ BELEDİYELERİMİZDEN TEMİN EDECEĞİZ. TABİKİ HALKIMIZIN ÇOĞU KÖYLERE YERLEŞTİ. MERKEZDE Kİ NÜFUSU ARTTIRABİLİRSEK DAHA KALİTELİ HİZMET SUNMA İMKANIMIZ OLACAK. TUNCELİ ÜNİVERSİTESİNE BAĞLI ı 80 DÖNÜMLÜK HAZİNE ARAZİSİ ÜZERİNE SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ BÖLÜMÜ AÇILDI VE ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE KÜÇÜKBAŞ HAYVANCILIK YAPILACAK.HALKIMIZ İÇİN KONUTLAR YAPTIK. BUNDAN SONRAKİ DÖNEMDE DE ELİMİZDEN GELENİ YAPARAK HALKIMIZIN REFAH İÇERİSİNDE YAŞAMASINI SAĞLAYACAĞIZ DEDİ.

YUSUF CENGİZ İSE MAZGİRT İN GERÇEKTEN AZ NÜFUSLU VE BUNA BAĞLI OLARAK YOKSUL BİR İLÇE OLDUĞUNU YİNELEDİ. BU İLÇEDE BELEDİYE BAŞKANI OLMAK GERÇEKTEN ÖZVERİ VE FEDAKARLIK İSTER. HİZMETLERİN ZORLUK VE YOKLUK İÇİNDE YAPILDIĞINI BİLİYORUZ DEDİ. DAHA SONRA TÜRKEL E GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEYEREK AYRILDI.

ARDINDAN MAZGİRT KAYMAKAMI ALİ TÜRK ZİYARET EDİLEREK MAZGİRT İN SORUNLARI KONUŞULDU. TÜRK MAZİGİRT İN KALKINMASI İÇİN DESTEĞE İHTİYAÇ DUYDUKLARINI VE HİZMET İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞTIKLARINI BELİRTTİ.

KAYMAKAM ALİ TÜRK E BAŞARILAR DİLEYEREK MAKAMDAN AYRILAN YUSUF CENGİZ DAHA SONRA MAZGİRT ESNAFINI ZİYARET ETTİ.

Yusuf CENGİZ
TOBB/TSO KONSEY ÜYESİ
TUNCELİ TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Kaktüs Creative
Facebookta Beğen Twitterda Takip Et Linkedinde Takip et Google plusta beğen Rss ile abone ol