TUNCELİ TSO DAN YENİ BELEDİYE BAŞKANLARINA TEBRİK ZİYARETİ

TUNCELİ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BELEDİYE EŞ BAŞKANLARI M ALİ BUL, NURHAYAT ALTUN VE BAŞKAN YARDIMCI HÜSEYİN TUNÇ U ZİYARET ETTİ. ZİYARETE TSO MECLİS BAŞKANI ALİ GÜYÜLDAR , YÖNETİM KURULU BAŞKANI YUSUF CENGİZ, YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCILARI KAZIM KORKMAZ VE ALİ KAYA, YÖNETİM KURULU ÜYELERİ HÜSEYİN ŞENGEZER VE CEM BALO KATILDI.

GÖRÜŞMEDE ÖNCELİKLE TÜRKİYE GENELİNDE Kİ SEÇİM SONUÇLARI KONUŞULDU. ARDINDAN TSO YÖNETİN KURULU BAŞKANI YUSUF CENGİZ İLİMİZDEKİ KENTSEL YAPILAŞMA VE ARAZİ SORUNLARINIDİLE GETİRDİ. ORTAK ÇALIŞMA ALANLARI OLAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİN GELİŞMESİNİN, FIRAT KALKINMA AJANSI YÖNETİM KURULU ÜYELERİ OLARAK ODA BAŞKANI VE BELEDİYE BAŞKANLARININ TOPLANTILARA KALIMININ ÖNEMİNİ BELİRTTİ. İLİMİZDEKİ KONUT FİYATLARININ ARTIŞI VE GİRDİ MALİYETLERİ, 18. MADDE ,ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN KONAKLAMASIYLA İLGİLİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU.

İLİMİZİN KALKINMASI İÇİN FIRAT KALKINMA AJANSI, TSO, VALİLİK VE BELEDİYE NİN ORTAK BİR ÇALIŞMA İÇİNDE OLDUĞU, YATIRIMCIYA DESTEKLERİN SUNULDUĞU VE BUNDAN SONRA DA SUNULMAYA DEVAM EDİLECEĞİ SÖYLENDİ. BUNDAN SONRAKİ DÖNEMDE YENİ BELEDİYE YÖNETİMİYLE DE ÇALIŞMALARIN DAYANIŞMA İÇİNDE YÜRÜTÜLECEĞİ BELİRTİLDİ.

BELEDİYE BAŞKANI M ALİ BUL , EŞ BAŞKAN NURHAYAT ALTUN VE BAŞKAN YARDIMCI HÜSEYİN TUNÇ A TEBRİKLERİNİ İLETEREK ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİ.

Kaktüs Creative
Facebookta Beğen Twitterda Takip Et Linkedinde Takip et Google plusta beğen Rss ile abone ol